Agritechnica 2021 se blíží

V době koronavirové krize se ruší významné světové veletrhy. Nicméně německá společnost DLG již nyní plánuje konání největšího evropského veletrhu zemědělské techniky Agritechnica 2021. Pod heslem “Green Efficiency - inspired by solutions” bude probíhat v termínu od 14. do 20. listopadu 2021 v rozlehlých prostorách výstaviště Exhibition Centre v německém Hannoveru.

Jednou z novinek tohoto ročníku veletrhu bude to, že bude doprovázen tzv. “AGRITECHNICA digital”, což je nová online platforma. Tato platforma nabídne digitální obsah i nové příležitosti pro business, které vhodně doplní veletrh. Vystavovatelé pro veletrh Agritechnica 2021 se mohou pro svůj stánek registrovat již od druhého listopadu 2020. Uzávěrka pro registraci je stanovena na první únor 2021.

Nová online digitální platforma AGRITECHNICA digital bude uvedena do chodu v květnu 2021, tj. šest měsíců před zahájením mezinárodního veletrhu. Bude představovat vhodnou kombinaci „live“ zážitků z veletrhu s inovativními informacemi k této akci, poskytovanými digitálně online, a samozřejmě také sítového sdílení informací.

Pod heslem “Green Efficiency – inspired by solutions” se skrývá skutečnost, že veletrh Agritechnica dokáže moderně orientovaným zemědělcům zajistit přístup k novým řešením – jak na samotném výstavišti, tak i digitálně prostřednictvím nové platformy. Předcházejícího ročníku Agritechnica 2019 se zúčastnilo 2803 vystavovatelů a přišlo celkem více než 446 000 návštěvníků ze 127 zemí.

Zdroj: https://www.mechanizaceweb.cz/ ; https://www.agritechnica.com/de/fachprogramm/green-efficiency-inspired-by-solutions

 

 

 
 

Odebírat novinky

souhlasím s GDPR