Země živitelka zahájila prodej vstupenek

Po loňské odmlce se uskuteční již 47. ročník agrosalonu Země živitelka. V pořadí již 47. ročník se bude jako již tradičně konat na výstavišti v Českých Budějovicích, letos ovšem v srpnu v termínu od 26. do 31. srpna. Vstupenky je možné zakoupit online na: https://vcb.enigoo.cz/online/#/ticket. Nákupem vstupenky online ušetříte čas, ale i peníze, protože cena za vstup na místě konání bude vyšší

S ohledem na vývoj epidemické situace sice agrosalon proběhne za zvýšených hygienických podmínek a počet osob uvnitř areálu Výstaviště bude odpovídat a řídit se podle platných hygienických opatření, která jsou průběžně projednávána s hlavní hygieničkou České republiky a Krajskou hygienickou stanicí Jihočeského kraje. V případě potřeby omezení počtu návštěvníků pomůže jejich množství regulovat elektronický systém vstupu, který na Výstavišti funguje od roku 2019. V prostorách Výstaviště tak bude zajištěna maximální možná ochrana zdraví jak návštěvníků, tak i samotných vystavovatelů.

O konání letošní Země živitelky je velký zájem, ovšem i s ohledem na vývoj epidemiologické situace budou ve zvýšené míře využívány především venkovní prostory, tomu také bude přizpůsoben tematický program agrosalonu.

My z Knihovny Antonína Švehly se na Vás těšíme na našem dětském stánku! 

Zdroj: https: https://1url.cz/vKGsB

 

 

 
 

Odebírat novinky

souhlasím s GDPR