E-knihy

Kramerius
Naši digitální knihovnu budujeme od 2012. V současné době obsahuje například digitalizované časopisy z dotačního programu Ministerstva kultury (VISK 7). Její obsah bude nadále rozvíjen a obohacován o další digitalizované dokumenty z fondu knihovny a o další elektronické oborové informační zdroje.

Wiley

Knihovna Antonína Švehly nabízí svým uživatelům přístup k plným textům 47 vybraných knih z vydavatelství Wiley.

CABI Archive

Kolekce mimo jiné zahrnuje 230 titulů z oblasti zemědělství, potravinářství, veterinářství a příbuzných oborů vydaných v letech 2000-2004.

Knovel Library – Food Science

Knovel Library – Promotional Titles

EBSCOhost

V rámci služby EBSCOhost je zpřístupněno 43 odborných knih z oblasti zemědělství, potravinářství a příbuzných věd z různých vydavatelství např. Taylor & Francis Routlage, CRC Press, Springer, Elsevier, Wiley aj.

Elsevier (platforma Science Direct)

Přístup k plným textům odborných publikací kolekce Agricultural and Biological Sciences 2010 a 2011 z vydavatelství Elsevier (zpřístupňované na platformě ScienceDirect).

OECD Agriculture and Food iLibrary (včetně Agriculture statistics)

Služba zahrnuje přístup k plným textům publikací a statistickým databázím publikovaným OECD v rámci příslušného oboru. Další informace naleznete zde.
Pro přihlášení musíte v seznamu pod '1. Select your organization:' vybrat 'Institute of Agricultural Economics and Information' a kliknout na 'Go To Sign-in'.

OECD Factbook
OECD in Figures

 

 
 

Odebírat novinky

souhlasím s GDPR