Studovna

Otevírací doba
po–čt 9–17 h, pá 9-15 h

Naše studovna Vám poskytuje příjemné a klidné prostředí ke studiu, čtení, bádání, ale i jen k přátelskému posezení u kávy. Díky tomu, že sídlíme na Vinohradech v centru města, kde je výborná dopravní dostupnost, bývá cesta k nám snadná a rychlá.

Studovna je vybavena počítači, které jsou volně k dispozici registrovaným čtenářům, ale i ostatním návštěvníkům po zaplacení jednorázového poplatku. Samozřejmě je ovšem možné si přinést vlastní notebook a připojit se k wifi. Knihovna poskytuje řadu služeb prezenčně. Například si můžete vyžádat kopie nebo skeny materiálů, o které máte zájem (kompletní ceník služeb najdete zde).

Naše studovna však neslouží pouze jako místo pro vzdělání a studium. Již po několik let intenzivně rozvíjíme koncept knihovny jako místa pro vzdělání, kulturu, ale i zábavu. Pravidelně zde pořádáme skutečně různorodé kulturní akce, výstavy a přednášky. Seznam připravovaných akcí naleznete na této stránce. 

Z našich akcí

Pořádáme ve studovně

Ve středu 20.3.2019 budete mít jedinečnou šanci prohlédnout si v naší knihovně knihu Muži 28.října. Její součástí je i unikátní limitovaná sběratelská kolekce cenných autorských medailí k výročí sta let založení republiky. 

KNIHA

Zveme Vás na výstavu keramiky a obrazů Zátišiny.

Vernisáž se koná ve studovně knihovny 27.2. od 16.00Zátišiny

U příležitosti 100. výročí založení Československé republiky připravily minulý rok KAŠ a ÚZEI speciální mobilní aplikaci.

 
 

Odebírat novinky

souhlasím s GDPR