Registrace online

Pokud nejste čtenářem Knihovny Antonína Švehly, můžete se zaregistrovat online prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Online registrace Vám umožní přístup k EIZ (elektronickým informačním zdrojům). Další výhodou je i to, že si můžete objednat knihy (a další dokumenty) ještě před první fyzickou návštěvou knihovny.

Jakmile obdržíme Váš požadavek na registraci online, zašleme Vám informace nutné k přihlášení do čtenářského konta a do EIZ. Potom již nic nebrání možnosti prohlížet si naše EIZ z pohodlí domova, školy, nebo kanceláře. Informace o poplatku za online registraci naleznete v ceníku služeb
Registrace pro vzdálený přístup k EIZ je nepřenosná a neumožňuje využívat výpůjční služby KAŠ. Pro plné využívání služeb KAŠ, jako je například vypůjčování dokumentů, je potřeba registraci dokončit osobně v knihovně.

Provozovatelem Knihovny Antonína Švehly je v souladu se zřizovací listinou vydanou Ministerstvem zemědělství ČR v úplném znění pod čj. 16102/2008-10000 ze dne 8. 11. 2016 Ústav zemědělské ekonomiky a informací, státní příspěvková organizace, se sídlem Mánesova 1453/75, 120 00 Praha 2, IČO: 00027251.

Profil (zaškrtněte) *
Informace nutné k přihlášení Vám budou zaslány na e-mailovou adresu.

Prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Prohlašuji, že jsem se seznámil s Knihovním řádem KAŠ, a zavazuji se dodržovat jeho ustanovení. Souhlasím s tím, aby byly moje osobní údaje zapsané a zpracované v elektronické databázi uživatelů KAŠ v rozsahu uvedeném na této přihlášce a aby KAŠ s nimi nakládala v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů. Předregistrací se zavazuji dodržovat licenční podmíky pro využívání EIZ.
Souhlasím s podmínkami
 
 

Odebírat novinky

souhlasím s GDPR